Regenerum

Trzeba wiedzieć, że dobrze skomponowana dieta i regularna pielęgnacja pozwolą poprawić wygląd paznokci, włosów i skóry. Jednak w wielu wypadkach okazuje się, że to jest niewystarczające, by pozbyć się uporczywego problemu, jakim są np. suche pięty. Marka Regenerum dostarcza produktów, których formuły zostały stworzone o specjalnych potrzebach. Jeśli zauważasz, że Twoje rzęsy są słabe i szybko się łamią w czasie demakijażu, zadbaj o to, kupić serum Regenerum. Pozwala ono intensywnie regenerować i pielęgnować rzęsy.

Ponadto marka Regenerum oferuje również regeneracyjny szampon do włosów. Dzięki niemu skóra głowy będzie dobrze odżywiona i dogłębnie nawilżona. Szampon działa też wzmacniająco i naprawia uszkodzenia, które są wynikiem np. używania suszarki. W okresie zimowym nieraz dużym problemem stają się spierzchnięte usta, na których czasem pojawiają się małe ranki. W tym wypadku świetnie sprawdzi się balsam do ust Regenerum, który warto mieć w swojej torebce nie tylko w czasie zimowych spacerów. Zapewni on skórze odpowiedni poziom nawilżenia i dodatkowo je wygładzi. Zawiera olej z rokitnika oraz witaminy A i E oraz ekstrakty naturalne, które stymulują produkcję kolagenu.

Jak widać, marka Regenerum kompleksowo zadba o Twoje ciało. W jej ofercie możesz znaleźć również takie produkty jak:

  • serum do rąk,
  • serum do paznokci,
  • serum do brwi,
  • serum do twarzy.

Na aptekamini.pl znajdziesz dodatkowe informacje o składzie i zastosowaniu produktów marki Regenerum. Z pewnością warto je wypróbować na własnej skórze.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14